ubytování Fjordy - Norsko Fjordy - Norsko - ubytování

Pro Vaše ubytování v norských fjordech doporučujeme HOSTELY sítě Norske Vandrerhjem.

Ačkoliv v Norsku není problémem volné táboření, téměř všude je dostatek hotelů, hostelů (ubytoven) a kempů. Cenové rozdíly jsou obrovské. Střední třídou, která by měla vyhovat většine cestovatelů, jsou hostely. Proto je i CK Periscope Skandinávie v hojné míře využívá pro své letecké i autobusové zájezdy do Norska. Níže se můžete seznámit s jejich charakteristikou a se zájezdy, které v nich budou ubytovány.

Trasy zájezdů jsou vhodné i pro individuální cestovatele. Rádi vám zajistíme jak ubytování, tak trajekty nebo půjčení auta. Požadavky pište na e-mail: periscope@skandinavie.cz

 

 

Vybrané možnosti ubytování

 

Hostely ve fjordech i v horách
Hostely ve fjordech i v horách

Síť norských hostelů najdete po celé zemi pod názvem Norske Vandrerhjem v turisticky zajímavých místech. Poskytují finančně výhodnější podmínky než hotely. Většinou jde o 4 lůžkové pokoje bez sociálního zařízení, některé ubytovny mají však i dvoulůžkové pokoje s WC a sprchou. S průkazkou IYHF jsou ceny nižší, než bez ní. Je vhodné seještě před cestou informovat o kapacitě a době otevření ubytovny, neboť o ubytování v nich bývá velký zájem a některé bývají otevřené jen v letních měsících.


 

Zájezdy do Norska s ubytováním v pěkných hostelech
Zájezdy do Norska s ubytováním v pěkných hostelech

Jelikož zajišťujeme ubytování na zájezdech tak, aby co nejlépe vyhovovalo umístěním v přírodě nebo ve městech a přijatelným vybavením chatek a pokojů za příznivou cenou, může být v některých zájezdech ubytování více kategorií. V popisu ceny zájezdu je pak uveden typ ubytování, který je v zájezdu nejčastěji používán. Nikdy nebudete ubytováni v kategorii nižší, spíše Vás občas potěší nocleh ve standardu lepším.


 

Kompletní nabídka ubytování CK Periscope Skandinávie ZDE


 

 

 

 

 © 2012 - 2024, Periscope Skandinávie, s.r.o., web: MI-29, s.r.o.