Zájezdy Fjordy - Norsko Zájezdy Fjordy - Norsko

CK Periscope Skandinávie, již 24 let specialista na Norsko a Island, připravila na rok 2017 paletu moderních zájezdů vhodných pro všechny, kdo rádi tráví volné chvíle a dovolenou na čerstvém vzduchu a v pěkné přírodě.

Moderní pojetí zájezdu spočívá mj. ve variabilitě druhů dopravy (letecky, autobusem nebo individuálně autem), minimalizací přejezdových tras autobusem a hlavně pěkným ubytováním ve stylových hostelech sítě Norske Vandrerhjem. Velká část pokojů v hostelech má nyní WC a sprchu přímo na pokoji a v ceně jsou též snídaně a často i večeře. Za příplatek můžete mít dvoulůžkový pokoj po celou dobu zájezdu.

 

Vybrané zájezdy

 

Norsko 55+ (nejlevnější letecký zájezd do Norska)
Norsko 55+ (nejlevnější letecký zájezd do Norska)

Tento zájezd jsme připravili především pro klientelu 55+. Je-li vám v den odjezdu 55 let a více, je pro vás cena zájezdu o 2 000 Kč nižší. Ubytování je zajištěno turistických hotelech a v pěkných apartmánech. Můžete očekávat pohodový poznávací program s mnoha nenáročnými vycházkami do přírody.
 

Vodopády a ledovce Norska - autobusem
Vodopády a ledovce Norska - autobusem

Vydejte se na náš nejprodávanější zájezd, jehož název napovídá, že v programu má největší zastoupení zhlédnutí přírodních krás Norska. Kromě vodopádů a ledovců nezapomeneme ani na další unikátní scenerie – fjordy. Dny s několikahodinovými túrami se střídají s odpočinkovými poznávacími dny. Ubytování je zajištěno v chatkách TURIST (spací pytle) v malých kempech, případně 1x v hostelu. Vybrané kempy patří dle našich zkušeností i reakcí klientů k nejkrásnějším, které v Norsku najdete! V roce 2015 - 5 termínů.


 

Severská romance (letecky) - mj. skalní plošina Preikestolen
Severská romance (letecky) - mj. skalní plošina Preikestolen

Po fjordech se budeme plavit trajekty a při krátkých pěších výletech je též shlédneme z výšin vyhlídkových silnic. Specifikem naší trasy je návštěva proslulé skalní plošiny Preikestolen (Kazatelna). Scenerie nad Lysefjordempatří bezesporu k těm nejúchvatnějším v Norsku.

Během pohodového týdenního leteckého zájezdu též staneme pod hučícími vodopády a vrcholky hor pokrytými ledovci.

V ceně jsou snídaně a ubytování v hotelech ve dvoulůžkových pokojích.


 

Nejkrásnější norské fjordy - tradiční zájezd, již 20 let. POLOPENZE v ceně.
Nejkrásnější norské fjordy - tradiční zájezd, již 20 let. POLOPENZE v ceně.

Nejdéle prodávaný a oblíbený poznávací zájezd do Norska a Švédska. Pro rok 2017 jsme zařadili více krátkých vycházek. Kajuty na trajektu jsou v ceně zájezdu a jednu cestu absolvujete letecky. Již tradičně se na zájezdu podává polopenze.

Jde o turisticky nenáročný program s mnoha zastávkami k fotografování.


 

Kompletní nabídka zájezdů CK Periscope Skandinávie ZDE


 

 

 

 

 © 2012 - 2024, Periscope Skandinávie, s.r.o., web: MI-29, s.r.o.