ubytování Fjordy - Norsko Partneři webu Fjordy - Norsko

Partnery webu Fjordy-Norsko.cz jsou společnosti Fjord Norway a Hostelling International Norway, které působí právě v oblasti norských fjordů.

Fjord Norway

Logo Fjord Norway (Partner soutěže Fjordy - Norsko)Marketingová společnost Fjord Norway se stará o rozvoj cestovního ruchu ve čtyřech krajích, které patří do oblastí ležících na západním pobřeží Norska označované jako norské fjordy. Jedná se o oblasti Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane a More & Romsdal. Pro tyto oblasti jsou typické fjordy a také známá norská města, jako je Bergen, Stavanger, Alesund, jejichž architektura i kulturní historie je ovlivněná tím, že se rozkládají právě v oblasti fjordů. Více informací o společnosti naleznete na www.fjordnorway.com.

 

Hostelling International Western Norway

Logo Hostelling International Norway (Partner soutěže Fjordy - Norsko)Hostelling International Western Norway je síť hostelů, které se nacházejí v oblasti západní části Norska. Tyto ubytovací zařízení zajišťují pohodlné a finančně dostupné ubytování pro turisty, kteří navštíví oblast norských fjordů. Více informací o solečnosti naleznete na www.hihostels.no.

 

Pojeďte letos na dovolenou do Norska!

 

 

 

 

 © 2012 - 2024, Periscope Skandinávie, s.r.o., web: MI-29, s.r.o.