ubytování Fjordy - Norsko Vodopády a ledovce Norska - autobusem

Vodopády a ledovce Norska - autobusem

Vydejte se na náš nejprodávanější zájezd, jehož název napovídá, že v programu má největší zastoupení zhlédnutí přírodních krás Norska. Kromě vodopádů a ledovců nezapomeneme ani na další unikátní scenerie – fjordy. Dny s několikahodinovými túrami se střídají s odpočinkovými poznávacími dny. Ubytování je zajištěno v chatkách TURIST (spací pytle) v malých kempech, případně 1x v hostelu. Vybrané kempy patří dle našich zkušeností i reakcí klientů k nejkrásnějším, které v Norsku najdete!

Ve třech kempech zůstaneme po dvě noci. Na všechny termíny vám zajistíme chutnou polopenzi. Při dokoupení lůžka v kajutě, které doporučujeme, si můžete vytvořit příjemný zájezd bez nočních přejezdů. Pokud toužíte po zdolávání vrcholů, zvolte o něco náročnější zájezd číslo 20 Návrat do Norska. Méně náročných zájezdů nabízíme celou řadu.

V roce 2015 nabízíme pro některé z pěti termínů za příplatek ODLET ZPĚT LETADLEM. Z Ostravy, Hranic a Olomouce proplácíme jízdné do Prahy a zpět. Vlakové spojení příznivě navazuje na časy odjezdu i příjezdu.

 

Kompletní informace naleznete ZDE


 

 

 

 

 © 2012 - 2021, Periscope Skandinávie, s.r.o., web: MI-29, s.r.o.